Sprzątanie domów, biur, obiektów

Sprzątanie domów i mieszkań

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem domów i mieszkań. Usługa obejmuje cykliczne sprzątanie w ramach abonamentu lub sprzątanie jednorazowe.

Sprzątanie domów, mieszkań

Sprzątanie abonamentowe

Sprzątanie w ramach abonamentu obejmuje sprzątanie powierzchni mieszkalnej dwa razy w tygodniu polegające na utrzymaniu w czystości i porządku domu lub mieszkania w dogodnych dla Państwa dniach tygodnia i godzinach.

Zakres obowiązków jest ustalany indywidualnie z klientem lub obejmuje prace znajdujące się w standardach naszej firmy, do których należy:

  • zmywanie naczyń lub załadowanie zmywarki;
  • odkurzanie, w domach, w których mieszkają alergicy używamy specjalnego odkurzacza z filtrem wodnym, który zmniejsza do minimum ilość kurzu roztoczy unoszących się w powietrzu. W przypadku domów, w których są zwierzęta odkurzamy specjalną turboszczotką z dedykowaną gumową nakładką ściągającą sierść nawet z dywanów z długim włosem;
  • odkurzanie tapicerowanych mebli dedykowaną szczotką, w przypadku mebli wypoczynkowych skórzanych odkurzanie zamieniamy na mycie i pielęgnację środkami do czyszczenia skóry;
  • sprzątanie kuchni i łazienki;
  • mycie podłóg;
  • przecieranie mebli i pielęgnacja dedykowanym dla danego materiału środkiem ochronnym.

W ramach abonamentu raz na kwartał myjemy okna i zawieszamy firany i zasłony.

W przypadku sprzątania abonamentowego istnieje możliwość doboru pracownika, do mieszkań sprzątanych regularnie zawsze wysyłamy tego samego zatwierdzonego przez zleceniodawcę pracownika, który poznał wymagania i oczekiwania Klienta.

Sprzątanie jednorazowe

Obejmuje sprzątanie wybranej przez klienta powierzchni - warunki, cenę i zakres pracy ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Ponadto oferujemy sprzątanie okresowe (generalne porządki).

W domach, w których mieszkają małe dzieci i alergicy sprzątamy wyłącznie naturalnymi ekologicznymi środkami w 100% bezpiecznymi dla zdrowia. Nasza firma jest przyjazna środowisku, dlatego staramy się używać ekologicznych produktów czyszczących.

Sprzątanie obiektów handlowych, usługowych i rozrywkowych

W ramach sprzątania obiektów handlowych i rozrywkowych: odkurzamy i myjemy podłogi, czyścimy meble i witryny, lustra, itp. Zajmujemy się również sprzątaniem pomieszczeń socjalnych. Sprzątanie obiektów handlowych i rozrywkowych obejmuje niezwykłą dbałość o szczegóły w newralgicznych miejscach dla przestrzeni handlowych takie jak trudno dostępne, ale widoczne dla klienta manekiny, ozdoby, logo zawieszone pod sufitem, przymierzalnie, które bardzo często są traktowane przez firmy sprzątające po macoszemu.

Zakres i częstotliwość prac ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Sprzątanie domów, mieszkań, obiektów

Sprzątanie biur, gabinetów, przychodni

Jest to usługa, której zakres zawsze ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Nasza firma sprzątająca dopasowuje stosowane środki czyszczące do profilu sprzątanego obiektu. Istnieje również możliwość doboru preparatów czyszczących i dezynfekujących zgodnych z oczekiwaniami klienta (w przypadku sprzątania abonamentowego).

Sprzątanie domów i lokali pod wynajem lub na sprzedaż

Zakres prac obejmuje kompleksowe sprzątanie całej powierzchni łącznie z myciem okien, myciem i polerowanie luster i wszystkich powierzchni błyszczących. Sprzątanie kuchni i łazienki, odkurzanie i mycie podłóg, odświeżenie dywanów i tapicerowanych mebli (jeśli zachodzi konieczność profesjonalne pranie). Ten rodzaj usługi obejmuje wyjątkową dbałość o każdy szczegół, sprzątanie jest wykonywane preparatami o miły i delikatnym zapachu dlatego zaraz wyjściu naszego pracownika lokal jest gotowy do przyjmowania klientów i prezentacji.

Sprzątanie domu, biura, obiektu po remoncie

Realizujemy również usługę: Sprzątanie po remoncie, po budowie zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm remontowych i budowlanych.

Sprzątanie, czyszczenie, odśnieżanie - Kutno, Łowicz, Żychlin, Gąbin i okolice