Odśnieżanie dróg, parkingów, posesji

Odśnieżanie

Usługa odśnieżania obejmuje kompleksowe odśnieżanie i ściąganie lodu z posesji prywatnych wraz z tarasami i balkonami, parkingów osiedlowych, parkingów wokół obiektów handlowych i usługowych. Ponadto oferujemy odśnieżanie dróg prywatnych, wewnętrznych i osiedlowych.

Oferujemy dwa rodzaje odśnieżania:

  • w przypadku niewielkich powierzchni na posesjach prywatnych w tradycyjny sposób szuflami,
  • większe powierzchnie odśnieżamy za pomocą małego spychacza ze szczotką obrotową lub pługiem.

Zabieramy śnieg i lód z odśnieżonego terenu, oczyszczone podłoże posypujemy środkiem antypoślizgowym (środek bezpieczny dla struktury podłoża). Na specjalne życzenie klienta zebrany śnieg i lód przenosimy w wybrane miejsce np. na teren przydomowego ogródka, który dzięki dużej ilości śniegu zyskuje nawodnienie.

Odśnieżanie abonamentowe

Oferujemy usługę w ramach abonamentu, które obejmuje kompleksowe dbanie o wyznaczony teren np.:

  • posesja prywatna,
  • droga prywatna,
  • droga wewnętrzna,
  • droga osiedlowa,
  • osiedle mieszkaniowe,
  • tereny wokół obiektów przemysłowych, handlowych itp.

W ramach abonamentu w okresie od 1 listopada do 31 marca odśnieżamy, ściągamy lód, posypujemy podłożenie substancjami antypoślizgowymi, zbieramy błoto pośniegowe. Jest to kompleksowa obsługa oczyszczania nawierzchni ze śniegu, lodu i błota pośniegowego, wraz z wywozem.

Drogi wewnętrzne i osiedlowe szczególnie na podmiejskich terenach w okresie zimowym zamieniają się w istny tor przeszkód. Najpierw zalegający na nich śnieg zagraża niskim autom, by po kilku dniach zamienić całą ulicę w lodowisko. Wówczas osiedlowe drogi stają się niebezpieczne nie tylko dla kierowców, są również realnym zagrożeniem i prawdziwą przeszkodą dla pieszych.

Odśnieżanie interwencyjne

To jednorazowa usługa. Oferujemy dojazd do klienta i rozpoczęcie odśnieżania maksymalnie w ciągu 5 godzin od zamówienia usługi. Nas zima nigdy nie zaskakuje, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów na bieżąco śledzimy prognozy pogody i zawsze jesteśmy w gotowi do pracy.

Sprzątanie, czyszczenie, odśnieżanie - Kutno, Łowicz, Żychlin, Gąbin i okolice